Český ráj

Omlouváme se žádné výsledky nalezeny

Při pobytu v Českém ráji, oblíbené turistické destinaci na toku Jizery, se nebudete nudit. Nachází se v něm i jedna z nejznámějších skalních oblastí České republiky – Prachovské skály.
Český ráj se rozléhá asi padesát kilometrů severovýchodně od Prahy a skýtá ohromné množství přírodních krás, které se snoubí s významnými historickými památkami.
Tipů na výlet je v této chráněné krajinné oblasti nespočet. Vydejte se do hlubokých lesů, toulejte se kolem rybníků a mokřadními ekosystémy.
Samostatnou kapitolu tvoří skály, které se monumentálně tyčí nad korunami stromů. Ať už jsou to známé Prachovské skály, Klokočské skály či nejrůznější skalní tunely, bludiště, dutiny a pozoruhodné reliéfy. Důmyslný systém cest ve skalních městečkách vám nabídne nezapomenutelné adrenalinové zážitky (nejen pro horolezce) a pohledy na krásnou okolní přírodu.
Navštivte také řadu památek v historických městech a vesnicích. Vydejte se k hradu Kost, vystoupejte k hradu Trosky. A to je jen zlomek pamětihodností, které Český ráj nabízí.

Hledat
0 Dospělých
0 Dětí
Mazlíčci
Velikost
Cena
Vybavení
Zařízení

Porovnat zápisy

Porovnat
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!