Krkonoše

Omlouváme se žádné výsledky nalezeny

Nejvyšší pohoří ČR leží v severovýchodních Čechách, zasahuje až do Polska. V Krkonoších si užijete úžasnou zimní dovolenou s moderními středisky a nejdelšími sjezdovkami.
Právě perfektní podmínky k zimním radovánkám dělají z Krkonoš oblíbenou turistickou destinaci. Nabízejí dvě desítky lyžařských středisek, téměř 200 km sjezdovek, pěších tras a 600 km běžeckých tratí. Skiareály Harrachov, Pec pod Sněžkou či Špindlerův Mlýn jsou těmi, o nichž už jste jistě slyšeli.
Pobyt v Krkonoších ovšem není jen o lyžování. Zábavu si užijete na bobových drahách, při ledolezení, snowtubingu (jízda z kopce na gumové duši) či mushingu (jízda se psím spřežením).
Po vyčerpání si můžete dopřát oddech třeba v některém z wellness center. Případně si dopřejte péči odborníků a vyberte si lázeňské procedury. Vyzkoušet můžete i pivní lázně.
Nejvyšší horou Krkonoš a současně nejvyšším vrcholem ČR je s 1603 m n. m. Sněžka. Na její skalnatý vrchol se můžete vydat pěšky, nebo vyjet lanovkou. Shora se vám naskytne jedinečný výhled do širokého okolí.
Dalším tipem na výlet je výprava k nejmohutnějšímu Mumlavskému vodopádu, vaše další kroky mohou vést k Úpskému rašeliništi, které je v Krkonoších nejrozsáhlejší svého druhu.

Hledat
0 Dospělých
0 Dětí
Mazlíčci
Velikost
Cena
Vybavení
Zařízení

Porovnat zápisy

Porovnat
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!