Západní Čechy

Omlouváme se žádné výsledky nalezeny

Různorodé západní Čechy vám mají co nabídnout. Projděte si třeba křížem krážem lázeňská města Karlovy Vary či Mariánské Lázně. Vedle úžasné architektury ochutnáte léčivé minerální prameny.
V Karlových Varech navštívíte některou z pěti kolonád, kde si načepujete nejlépe do tradičního lázeňského pohárku teplou minerální vodu. Pro vnitřní očistu. Stejný program na vás čeká v Mariánských Lázních, přičemž kromě historického jádra obou měst si můžete kdykoliv užít dlouhé procházky okolní přírodou s řadou překvapivých zastavení.
Plzeň, krajské sídlo, má rovněž turistům co nabídnout. Třeba vyhlášený pivovar Plzeňský Prazdroj ročně přijme více než půl milionu návštěvníků z celého světa, kteří chtějí poznat historii a současnost oblíbeného ležáků.
Podél hranice s Německem se táhnou rozlehlé Krušné hory s nejvyšším vrcholem Klínovcem (1244 m n. m.). Nádherná příroda má na návštěvníky blahodárný vliv. Pokud se vydáte na pěší túru, neměli byste vynechat Božídarské rašeliniště, přírodní park Přebuz nebo výhledy z rozhleden, například Komáří Vížky na Blatenském vrchu.

Hledat
0 Dospělých
0 Dětí
Mazlíčci
Velikost
Cena
Vybavení
Zařízení

Porovnat zápisy

Porovnat
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!